Lifestyle
Čtení na 4 minuty

Když celebrity nejsou lhostejné

Občas to tak vypadá, co se slavných týče, že kdo nemá vlastní charitu, jako by nebyl. Pojďte se společně s námi podívat na ty z nich, kteří to s aktivismem myslí doopravdy vážně.

Zobrazit příspěvek

Vyrobte si luxusní pleťový krém. Jednoduše a v bio kvalitě

Zastavte se v předvánočním shonu a udělejte radost sobě nebo někomu blízkému. Na domácí výrobu čistě přírodního krému stačí jen pár ingrediencí a zhruba hodina času.

3 tipy na vánoční dárky, které pomáhají

Kapr, stromek, cukroví, ale v neposlední řadě i vánoční dárky. Proč o letošních svátcích nenadělit dárek někomu, kdo sám příliš důvodů k úsměvu nemá? Například dětem z dětských domovů nebo seniorům, kteří zůstali sami.

Agata Kozak: Bláznivý konzum musí přestat. Nechci jen vydělat peníze, ale přispět ke změně vnímání módy

Rozhovor se zakladatelkou značky COSSAC o podnikání v oblasti udržitelné módy. Jak popularizuje uvědomělou spotřebu? Co vidí jako hlavní problém současné společnosti?

Kočka nebo pes. Kdo je udržitelnější?

Člověk je tvor společenský a pro mnoho z nás je život bez zvířat zkrátka nepředstavitelný. Péče o ně však nese svou daň, a to v podobě zátěže pro životní prostředí. Dá se vůbec skloubit péče o němou tvář s udržitelností?

Navštivte nás na SLOU DAYS! Už tento pátek a sobotu

COPE se letos chystá na festival udržitelné módy SLOU DAYS. Konat se bude už za pár dní, 22. a 23. 11. v karlínské Hauch Gallery. Přijďte si prohlédnout naše značky naživo.

Podzimní menu z lokálních potravin

Chladné dny a zasmušilé počasí přímo vybízejí k chutím na něco dobrého a hřejivého. Vyzkoušejte naše recepty na jídla z běžných surovin v trochu neobvyklých kombinacích. Ba co víc, většinu ingrediencí pořídíte u českých farmářů. Tak dobrou chuť!

S architektkou Míšou Horákovou o překážkách při založení vlastního ateliéru, propagaci i udržitelnosti v architektuře

Sedmadvacetiletá architektka Michaela Horáková je pravděpodobně nejmladší zakladatelkou vlastního ateliéru u nás. Kancelář mh architects založila před třemi lety ještě jako studentka Architektury a stavitelství na ČVUT.

Nejčtenější

Rok 2019 očima COPE

Rok se s rokem sešel, a tak i my v COPE rekapitulujeme úspěchy i neúspěchy uplynulých dvanácti měsíců. Rozšířili jsme naši nabídku udržitelných značek, překopali způsob, jakým nabízíme naše oblečení, a v neposlední řadě rozpoutali diskuzi články na nejrůznější témata ze světa ekologie, módy a gastronomie. A zdaleka nekončíme!

Vyrobte si luxusní pleťový krém. Jednoduše a v bio kvalitě

Zapojte se do COPE klimavýzvy a získejte slevu na nákup!

Nejoblíbenější na našem
e-shopu