Móda
Čtení na 2 minuty
Startuje kampaň #druhýživot aneb získejte slevu za nošené oblečení

Přiznejme si, kdo z nás nemá ve skříni několik kusů oblečení odsouzeného kpouhému lapání prachu. Co kdyby však existoval způsob, jak mu téměř beznámahy dát nový smysl a zároveň získat atraktivní slevu třeba na nové šaty nebozimní bundu? Darujte spolu s námi oblečení #druhýživot!

U nás COPE věříme, že to, co děláme, má smysl. Namísto slov však nyní přecházíme k činům. Tento týden tak startujeme novou akci, kdy našim novým i stávajícím zákazníkům nabízíme možnost získat výměnou za nošené oblečení poukaz na atraktivní slevu do našeho obchodu. Vybrané oblečení následně poputuje do rukou těm nejpotřebnějším v azylových domech po celé Praze, kde bude dozajista k užitku více než na dně šatní skříně.

Jak se mohu zapojit?

Nepotřebné oblečení stačí vyprat a vzít s sebou při příští návštěvě kamenného obchodu COPE na pražském Žižkově. Z pochopitelných důvodů nemá cenu nosit zašpiněné či jinak poškozené oděvy. Usměvavá prodavačka vám pak výměnou za něj nabídne slevový poukaz až na 20% slevu podle počtu jednotlivých kusů (jeden kus rovná se sleva 4 %, maximálně však 5 kusů). Slevu můžete uplatnit ihned nebo kdykoli během následujících tří měsíců, a to i v našem internetovém obchodě. Náš tým vaše oblečení nejdříve zkontroluje, vytřídí a zabalí. V pravidelných intervalech ho pak předá lidem v nouzi v pražských azylových domech. Nikdy tak nebyl lepší čas na to provětrat šatník a pokud si při tom ještě můžete navíc udělat radost zlevněným kouskem, tak zkrátka není co řešit. Pevně věříme, že se zapojí co nejvíce z vás, ať můžeme společnými silami pomoci co nejvíce lidem, na které společnost častokrát
zapomíná.


Váš tým COPE

Nejčtenější

10 nejekologičtějších potravin! Minimálně jedna vás překvapí

Které potraviny zatěžují naši planetu nejméně? Prozradíme, na čem si pochutnat, aniž by vás dohnaly výčitky svědomí.

Luxus vs. konfekce: Kdo je etičtější?

Žijte „zero waste“. Začněte těmito 3 snadnými kroky

Nejoblíbenější na našem
e-shopu