Čtení na 2 minuty
Startuje kampaň #druhýživot aneb získejte slevu za nošené oblečení

Přiznejme si, kdo z nás nemá ve skříni několik kusů oblečení odsouzeného kpouhému lapání prachu. Co kdyby však existoval způsob, jak mu téměř beznámahy dát nový smysl a zároveň získat atraktivní slevu třeba na nové šaty nebozimní bundu? Darujte spolu s námi oblečení #druhýživot!

U nás COPE věříme, že to, co děláme, má smysl. Namísto slov však nyní přecházíme k činům. Tento týden tak startujeme novou akci, kdy našim novým i stávajícím zákazníkům nabízíme možnost získat výměnou za nošené oblečení poukaz na atraktivní slevu do našeho obchodu. Vybrané oblečení následně poputuje do rukou těm nejpotřebnějším v azylových domech po celé Praze, kde bude dozajista k užitku více než na dně šatní skříně.

Jak se mohu zapojit?

Nepotřebné oblečení stačí vyprat a vzít s sebou při příští návštěvě kamenného obchodu COPE na pražském Žižkově. Z pochopitelných důvodů nemá cenu nosit zašpiněné či jinak poškozené oděvy. Usměvavá prodavačka vám pak výměnou za něj nabídne slevový poukaz až na 20% slevu podle počtu jednotlivých kusů (jeden kus rovná se sleva 4 %, maximálně však 5 kusů). Slevu můžete uplatnit ihned nebo kdykoli během následujících tří měsíců, a to i v našem internetovém obchodě. Náš tým vaše oblečení nejdříve zkontroluje, vytřídí a zabalí. V pravidelných intervalech ho pak předá lidem v nouzi v pražských azylových domech. Nikdy tak nebyl lepší čas na to provětrat šatník a pokud si při tom ještě můžete navíc udělat radost zlevněným kouskem, tak zkrátka není co řešit. Pevně věříme, že se zapojí co nejvíce z vás, ať můžeme společnými silami pomoci co nejvíce lidem, na které společnost častokrát
zapomíná.


Váš tým COPE